• Görüntülenme : 77

29 EKİM CUMHURİYETEMİZİN 100.YIL KUTLAMALARI HK.


 Değerli Site Sakinleri;

29 Ekim 1923 günü temelleri atılan Cumhuriyetimizin 100. yıldönümünü büyük bir neşeyle, coşkuyla kutluyoruz. Cumhuriyet, Türk Milletinin binlerce yıllık tarihinde ulaştığı en muhteşem zirvesidir. Cumhuriyetimizin kuruluş süreci de milli tarihimizin kaydettiği en büyük mücadelelerden biri olmuştur.

Cumhuriyet, her şeyini kaybetmiş olan bir milletin ulusal bağımsızlığını kazanabilmek için giriştiği milli mücadelenin sonucunda elde ettiği büyük bir zaferin sonucudur. Yüce Türk Milleti, kendine emanet edilen Türkiye Cumhuriyeti’ ni, huzur ve refah dolu yarınlara ulaştırmak için hiç şüphesiz her zaman tüm gücüyle çalışacaktır.

Bu duygu ve düşüncelerle Cumhuriyetimizin 100. kuruluş yıldönümünü ve 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını siz değerli komşularımız ile Ardıçlı Evler ailesi olarak büyük bir coşku ile kutlamanın mutluluğunu yaşamaktayız. 100.yıl kutlamasının bunca coşku ile geçmesini sağlayan tüm ekibe teşekkür ederiz. Yaptığımız programa iştirak eden tüm komşularımız ile yapılan bando eşliğinde meşaleli yürüyüşün ardından gece sorunsuz ve komşularımızın memnuniyeti ile son bulmuştur. Site Yönetimi