Lütfen OGS Kullanınız

Siteye giriş çıkışlarda OGS kullanmanız size kolaylık sağlar...

Sayın Site Sakinleri,

Siteye giriş çıkışlarda OGS kullanmanız size kolaylık sağlar.

OGS kullanmıyorsanız giriş çıkışlarda beklemek durumunda kalabilirsiniz. Böyle durumda yapılan güvenlik işlemleri sizin güvenliğiniz yararınadır.

Ben site sakiyim diyerek her geçene yol verilmeyeceği herkesçe malumdur. Zira güvenliğin ne anlamı kalır.

Bazı site sakinlerimizin OGS kullanmadığı veya OGS' siz araçlarla giriş-çıkış yaparken güvenlik işlemine tahammül etmek yerine görevlilerle tartıştığı görülmektedir. Bu şekilde tepki ile karşılaşan güvenlik görevlisinin işini laikiyle yapması zorlaşır hatta yapamaz hale gelebilir.

Site sakini de olsanız OGS olmayan araçla siteye girmek istediğinizde güvenlik biriminin elindeki size ait telefondan dahi teyit alınması emri verilmiştir. Yani sizi sizden dahi sormaları gerekmektedir. Site sakiniyim diyerek geçmek isteyeni güvenlik tanımıyorsa teyit almak için beklemenizi rica etmişse lütfen tahammül edip sizin güvenliğiniz için gösterilen bu titizliğe yardım ediniz. Aksi halde güvenlik görevlisi işini tam yapamaz. Bu durumda hiç de arzu edilmeyen güvenlik zafiyeti doğar ki, bu sitemiz yararına olmaz.

Yukarıda belirtildiği şekilde giriş çıkışlarda güvenlik işlemleri için gerekli titizlik tesis edilmeye çalışılmaktadır. Aksine bir hal görüldüğünde lütfen aşağıda verilen telefon numarasına veya sitemize ait www.ardiclievlersitesi.com Web sayfamız adresinden de istek ve şikayetlerinizi site yönetimine iletebilirsiniz.

Site yönetimi olarak, gösterdiğiniz anlayışa şimdiden teşekkür eder esenlikler diler, saygılar sunarız...