Teknik Personel Hizmetleri

Sitemizde görev yapan teknik personelimizin asli görevleri ve villalarda müdahale edebileceği arızaların listesi...

Sayın Site Sakinleri,

Sitemizde görev yapan teknik personellerimizin asıl görevi; sitemizin ortak alanlarında yer alan temiz su şebekesi, temiz su ana hat basınç kontrol ünitesi, site içi temiz su vanaları ve prizleri, elektrik dağıtım şebekesi, saha dağıtım panoları, sokak aydınlatma sistemi, doğalgaz dağıtım sistemi, kanalizasyon ve yağmur suyu şebekeleri, otomatik yağmurlama ve damla suluma sistemleri, su depoları, hidroforlar,trafo merkezi, jeneratör, TV yayın dağıtım merkezi, TV yayın dağıtım şebekesi, yüzme havuzların motorları, pompaları ve diğer elektrik ve mekanik aksamları gibi alt yapı tesislerimizin sürekli hizmet verir durumda olmasını sağlamaktır.

Sitemizde elektrikçi ve tesisatçı kadrosunda çalışan toplam 5 personelin vardiya saatlerine göre yukarıda belirtilen ortak alan arızaları dışında, site sakinlerimizden gelen arızalara da cevap verilmeye çalışılmaktadır.

Teknik personellerimizin müdahale edebileceği arızaların listesi ekte çıkarılmıştır. Ekli listedeki bu hizmetler için teknik personele herhangi bir işçilik ücreti ödenmeyecek, malzeme değişimine ihtiyaç varsa, gerekli malzemeyi site sakinimizin kendisinin temin etmesi gerekecektir.

Ekteki listede yer alan arızaların giderilmesi için mutlaka yönetimi arayarak arıza kaydı vermeniz, direk teknik personelle irtibata geçmemeniz gerekmektedir. Öncelikle ortak alanlardaki çalışmalardan sonra kayıt sırasına göre konutlara hizmet verilecektir.

Teknik Personelimiz Tarafından Villa içerisinde Giderilebilecek Arızalar

Tesisat arızaları
1 - Su ana şebeke sayaç değişimi
2 - Klozet kapak değişimi
3 - Lavabo sifon temizleme ve bakımı
4 - Bahçe musluk değişimi
5 - Taharet musluk değişimi
6 - Klozet, şamandıra temizliği ve ayarının yapılması
7 - Kombiye su basma
8 - Kombi filtresinin temizlenmesi
9 - Radyatör havasının alınması
10 - Ana şebeke hattındaki basınç düşürücün ayarlanması
11 - Kışın olabilecek sayaç arızalarının çözümlenmesi
12 - Küvet altı troblem temizlenmesi

Elektrik arızaları
1 - Sigorta değişimi
2 - Anahtar ve priz değişimi. (Arızalı alanlar)
3 - Elektrik ana sayaç değişimi
4 - Telefon içi hat arızası
5 - TV ana hat arızası
6 - Zil arızası